Ostatnia wizyta: Czw Wrz 18, 2008 9:41 am Obecny czas: Czw Wrz 18, 2008 9:41 am

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 13 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Co to są "Wibracje" i jak je rozpoznać??
PostWysłany: Pon Maj 26, 2008 2:58 pm 
Offline

Dołączenie: Nie Maj 25, 2008 8:05 pm
Posty: 6
Miejscowość: Pszów
Próbowałem wejść w stan OOBE techniką 4+1 i chyba nawet dobrze mi szło ponieważ poczułem drętwienie nóg i palców u rąk ale nie wiem jak rozpoznać te wibracje o których tak często czytam czytając te forum.Pomoże mi ktoś? Z góry dzięki



P.S Może uda mi się wejść w OOBE :D


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Co to są "Wibracje" i jak je rozpoznać??
PostWysłany: Pon Maj 26, 2008 3:11 pm 
Offline

Dołączenie: Sob Mar 01, 2008 2:18 pm
Posty: 181
Miejscowość: Złote miasto
By móc rozpoznać wibracje, musisz sie stać wrażliwy na ich punkcie. By być bardziej wrazliwym, musisz zapaść w głębszy relaks. By zapaś w głębszy relaks, musisz trwać w chwili teraźniejszej, zrzucając zbędne myśli i problemy, oraz OBE. Reszta przyjdzie sama. Nie oczekuj niczego. Wibracje nie są wymogiem,bazuj an wlasnym wewnętrznym odczuciu. Pozdrawiam.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Co to są "Wibracje" i jak je rozpoznać??
PostWysłany: Pon Maj 26, 2008 4:25 pm 
Offline

Dołączenie: Nie Kwi 27, 2008 8:56 am
Posty: 41
Jezeli chodzi o mnie to ja nie musialem byc wcale wrazliwy na punkcie wibracji. Na poczatku ciezko wogole ich nie zauwazyc podczas gdy twoje cialo mentalnie jest rzucane jakby rażone zewsząd pradem.

Ja sugeruje poprostu czekac. One same przyjda jezeli potrafisz swojemu cialu zasnac, a by to zrobic licz sie z nawet godziną wyczekiwania w idealnym bezruchu (no nie liczac oddechu).
Mi sie wydaje ponadto, ze wibracje mimo wszystko sa potrzebne do wyjscia, ale pozniej juz maja bardzo duza czestowtliwosc, dlatego ich nie odczuwamy jako wstrząsy. U mnie przynajmniej juz chyba minely czasy zabawy w rzucaną kukłę ;)

POZDRO


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Co to są "Wibracje" i jak je rozpoznać??
PostWysłany: Pon Maj 26, 2008 4:41 pm 
Offline

Dołączenie: Nie Maj 25, 2008 8:05 pm
Posty: 6
Miejscowość: Pszów
Wielkie dzięki za pomoc. POZDRAWIAM!!


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Co to są "Wibracje" i jak je rozpoznać??
PostWysłany: Wto Maj 27, 2008 5:20 pm 
Offline

Dołączenie: Nie Maj 25, 2008 8:05 pm
Posty: 6
Miejscowość: Pszów
Właśnie przeżyłem olśnienie!!Już kiedyś chyba przeżyłem wibracje w nocy przez które nie mogłem spać.Czułem straszny szum w głowie oraz czułem jakby coś we mnie rzucało się we wszystkie strony.Ale nie było to dość przyjemne i wtedy jeszcze nie interesowałem się obe.A teraz pytanie czy to były wibracje czy sen na jawie?? 8-)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Co to są "Wibracje" i jak je rozpoznać??
PostWysłany: Śro Maj 28, 2008 11:13 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Kwi 21, 2008 10:05 pm
Posty: 43
http://obeforum.pl/co-to-wibracje-t593.html ;)

_________________
Exorcysta :)
OOBE: 3 razy
LD : przy 1000 przestałem liczyć ;)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Co to są "Wibracje" i jak je rozpoznać??
PostWysłany: Pon Cze 02, 2008 2:22 pm 
Offline

Dołączenie: Nie Cze 01, 2008 7:03 pm
Posty: 13
nie wiem czy to były wibracje ale opisze to tak: połozyłem się w pozycji embrionalnej na prawym boku i po jakiś 10 minutach czułem jakby moje stopy były nasycone energią a ich kolor zmienił się na błękitny, po chwili jak tak leżałem to czułem się jak w jakimś pomieszczeniu ciasnym gdzie napierało na duże [nie wielkie] ciśnienie. czułem też jakbym był na jakimś podeście w tej pozycji bo czułem tylko ciało w powietrzu.


Wcześniejszego dnia nie wiem czy to było LD czy POZA, mogłem się przenosić momentalnie, wystarczy że zamnkąłem oczy i widziałem obraz a za chwilę byłem w nim, Chodziłem po mieści, jeździłem autobusami wszystko jak w normalnym świecie.
Nie mogłem tam rozmwiać, tylko na początku, później nie potrafiłem, porozumiewałem się telepatycznie przystawiając kciuk do czoła. Rozmowy były jak najbardziej rzeczywiste, prowadzone z kolegami z którymi wspólnie sobie "daliśmy"
Zdawałem sobie sprawę że jestem w dwóch miejscach jednocześnie ale w tym świecie nie było nic jakiegoś dziwnego, wszystko normalne. Każda wędrówka trwała 10 minut, w ciągu nocy miałem z 10-15
Ddoam tylko ze byłem na środkach odużających. Jednak doświadczenia opisane na początku były jak najbardziej na "trzeźwo"

Prosze niech ktos mi napisze gdzie ja byłem.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Co to są "Wibracje" i jak je rozpoznać??
PostWysłany: Pon Cze 02, 2008 4:41 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Kwi 21, 2008 10:05 pm
Posty: 43
Są 2 wyjaśniana :Dtego na początku ;)Ale według mnie to nie były wibracje :)
1. Ciało ci zdrętwiało albo zacząłeś wychodzić ;)
2. Bardziej mi pasujące jeśli ciało fizyczne było sparaliżowane byłeś w OP ;)OP - Obszar Przy cielesny ;)

A co do drugiej części tak z ciekawości co brałeś ?

_________________
Exorcysta :)
OOBE: 3 razy
LD : przy 1000 przestałem liczyć ;)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Co to są "Wibracje" i jak je rozpoznać??
PostWysłany: Wto Cze 03, 2008 1:26 pm 
Offline

Dołączenie: Nie Cze 01, 2008 7:03 pm
Posty: 13
Tamtum Rosa [benzydamina] + Tussipect


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Co to są "Wibracje" i jak je rozpoznać??
PostWysłany: Śro Cze 04, 2008 6:26 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Kwi 21, 2008 10:05 pm
Posty: 43
Tantum Rosa

Cytuj:
Stosuje się do leczenia zapalenia sromu i pochwy, zapalenia szyjki macicy różnego pochodzenia, również po chemio- i radioterapii, w profilaktyce przed i pooperacyjnej w ginekologii. Do higieny osobistej w okresie połogu.


TUSSIPECT

Cytuj:
Złożony preparat o działaniu wykrztuśnym. Pobudza czynność wydzielniczą błon śluzowych górnych dróg oddechowych, powoduje rozrzedzenie wydzieliny śluzowej, nasilenie ruchów nabłonka rzęskowego i wyzwolenie odruchów wykrztuśnych. Działa dodatkowo przeciwzapalnie i odkażająco na błonę śluzową jamy ustnej i gardła.


Wow ty jeszcze żyjesz :D

Ten tatum rosa to do ustnie spożyłeś ?

_________________
Exorcysta :)
OOBE: 3 razy
LD : przy 1000 przestałem liczyć ;)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Co to są "Wibracje" i jak je rozpoznać??
PostWysłany: Śro Cze 04, 2008 6:17 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Lut 21, 2008 5:12 pm
Posty: 414
Miejscowość: OBE-Maniakowo
ależ wibracje nie są koniecznym preludium do eksterioryzacji.
gdy przejście jest łagodne, to się nie pojawiają w ogóle.
więcej znajdziesz tutaj:
wibracje-t567.html
gdy zdarzy się, że je doświadczysz, uwierz mi: nie będziesz miał problemu z ich rozpoznaniem. wydobędziesz z siebie tylko myśl:
-o ja pierdole! wibracje! o qrwa!
wibracje to odczucie, którego nie da się przeoczyć...
DS

_________________
MIŁOŚĆ i WOLNOŚĆ Poza Ciałem i w Ciele, to światłe idee :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Co to są "Wibracje" i jak je rozpoznać??
PostWysłany: Śro Cze 04, 2008 9:13 pm 
Offline

Dołączenie: Nie Cze 01, 2008 7:03 pm
Posty: 13
Exorcysta napisał(a):
Ten tatum rosa to do ustnie spożyłeś ?


tak :D
98% to sól...

a co do wibracji i przejścia, czy podczas właśnie takiego stanu zaczynam tracić czucie ciała? Czy jak "spojrze" w głąb powiek to mam wrażenie nie skończenie wielkiej pustki to dobrze? Mam nadzieję ze jestem na dobrej drodze


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Co to są "Wibracje" i jak je rozpoznać??
PostWysłany: Nie Cze 08, 2008 8:41 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Kwi 21, 2008 10:05 pm
Posty: 43
To nie wibracje ;)porostu sie oddzielasz :)ja jak jestem w robocie na 12 h i sie nie wyspie to tez tak mam :)tylko tam sie staram nie usnąć ;)i tak odpływam ;)a mam taką ochotę poddać sie i odpłynąć w swój świat ;):cry:w tedy miał bym na 100% przynajmniej LD ;)bo ciało odpływa ;)a mózg pracuje szkoda ze myślałem tylko o tym żeby nie usnąć i co zacząłem przechodzić przez "Bramę" to słyszałem krzyk wstawaj rusz sie przecież nie chcesz teraz spać ! Albo inny krzyk ;)Np. Mateusz czy cos ;)

Brama – symbolizuje u mnie taka granice miedzy jawa a snem chodź lepiej to znawca tunelem bo ta granica jest dość długa ;)

_________________
Exorcysta :)
OOBE: 3 razy
LD : przy 1000 przestałem liczyć ;)


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 13 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
www.simpleart.pl • Modne fryzury • F1 Filmiki • Fortyfikacje zza obiektywu... • Internet • logopedia • prace magisterskie • Izolacje • noclegi oświęcim • Giełda • Pozycjonowanie • szczecin urząd skarbowy • Pełne wersje gier • gry rajdowe • Łańcuszki na Gadu Gadu
phpBB SEO