Ostatnia wizyta: Nie Maj 11, 2008 3:03 am Obecny czas: Nie Maj 11, 2008 3:03 am

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: SŁOWNIK
PostWysłany: Pon Maj 05, 2008 9:14 pm 
Offline

Dołączenie: Pon Maj 05, 2008 1:26 pm
Posty: 2
Jestem tu nowiuśki i w zderzeniu z nowymi terminami i skrótami jestem całkowcie bezradny. NIc mi nie mówi pojęcie jak "park", "ciałka" itp. A już ze skrótami jak "MTJ" czy "OSPUO" nie idzie sobie poradzić. Szukanie po całym forum jest zbyt czasochłonne. Myślę że stworzenie strony pod tytułem "słownik" znacznie uwatwiłoby poruszanie się po tym forum(zawsze tam można zajrzeć i podeprzeć dobrym słowem, ). Zdaję sobie sprawę, że sporządzenie słownika zajmie trochę czasu, lecz ułatwi nowicjuszom zrozumienie tematu , odniesienie do własnych, doznanych wcześniej odczuć i doznań, oraz znacznie skróci czas zapoznania się z tematem.
Domyślam się, że opisanie szczegółowe każdego zjawiska nie jest do końca możłiwe, lecz fajnie byloby to jakoś pisać i skatalogować.
Pozdro.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: SŁOWNIK
PostWysłany: Pon Maj 05, 2008 10:45 pm 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Lut 20, 2008 2:21 pm
Posty: 98
Miejscowość: Piaseczno
Słownik postaram się skończyć jeszcze dziś, jednak zamieszczę tam tylko rozwinięcia skrótów, oraz kilkuwyrazowe objaśnienie. By poznać pełną gamę słówek, warto przeczytać książkę Darka, którą można kupić na allegro albo ściągnąć z downloadu obemaniak.pl :)



edit:

slownik-pojec-zwiazanych-z-doswiadczeniami-poza-cialem-t664.html

_________________
Spadam
Co się wyprawia?
Cały w spadaniu
Cały ze światła
Spadam
Jaka zabawa
Jaki tu spokój
Równowaga... *Coma

http://www.pozaschemat.pl


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Fotka • Wiadomości • Miłosne Opisy • potencja • Świąteczne Opisy • Detox Vision • KRS • Teledyski • zakłady bukmacherskie • wynajem podestów ruchomych • Vexille • litery przestrzenne • Domeny • zdjęcia ślubne • Fundusz emerytalny
phpBB SEO