Ostatnia wizyta: Pią Wrz 12, 2008 6:36 am Obecny czas: Pią Wrz 12, 2008 6:36 am

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 17 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Wibracje i nic - bezradny.
PostWysłany: Sob Wrz 06, 2008 1:28 pm 
Online

Dołączenie: Śro Mar 26, 2008 9:54 pm
Posty: 71
Miejscowość: Gdańsk
Cytuj:
W pewnym momencie poczułem silne wibracje (dreszcze). Przechodziły po moim ciele z każdym głebokim oddechem i każdym wypowiedzianym: ,,Chcę wyjść".


Sore
To o czym mówisz to moim zdaniem nie są wibracje. Przy pierwszych próbach też miałem bardzo silne dreszcze gdy mówiłem sobie, że chce wyjść ale to nie były wibracje. Myślę, że gdybyś miał wibracje nie porównał byś ich do dreszczy. Powinieneś się bardziej zrelaksować i nie ekscytować się tak. Jak to powiedział draq, olej to czy wyjdziesz. Silną afirmacje powiedz sobie przed położeniem się, a gdy już będziesz leżał skup się na tym aby nie stracić świadomości. Możesz się skupić na oddechu, na jakieś części ciała albo odliczać od 100 do 1. Życzę powodzenia! ;)

_________________
"OBE Maniacy Do Boju!"


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Wibracje i nic - bezradny.
PostWysłany: Czw Wrz 11, 2008 11:12 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 23, 2008 3:40 pm
Posty: 299
Miejscowość: Piechowice (koło J.Góry)
Będę to powtarzać aż do skutku - wibracje są objawem przepływu energii przez kanały energetyczne. Jeśli czujemy wibracje tzn. że przepływa przez nie energia pod dużym "ciśnieniem" jak w rurach. Im większe ciśnienie tym większy szum/huk w rurach słychać. Tak samo jest z energią w kanałach. Wąska rura + dużo wody = duże ciśnienie/szum/huk. Wąski(nieoczyszczony) kanał energetyczny + duża ilość energii = wibracje. Kiedy kanały się oczyszczą ta sama ilość energii następnym razem nie spowoduje wibracji.

_________________
ciekawość to pierwszy stopień do... wiedzy
cokolwiek powiem w jakiejkolwiek sprawie, będzie to zawsze jedynie czubek góry lodowej


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 17 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
układanie kostki brukowej • teksty • Tanie loty Gdańsk • Imprezy integracyjne • Filmy • filmiki • pantofle • Działki Kraków • Miłosne Opisy • Obrazki na bloga • Praca • Fryzury • Bielizna sklep internetowy • projektowanie stron www • Bóle
phpBB SEO