Ostatnia wizyta: Pią Wrz 12, 2008 4:25 pm Obecny czas: Pią Wrz 12, 2008 4:25 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 17 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Wibracje i nic - bezradny.
PostWysłany: Pon Sie 25, 2008 3:19 pm 
Offline

Dołączenie: Czw Sie 21, 2008 7:42 pm
Posty: 2
Witam każdego z Was :D

Oobe zainteresowałem się parę dni temu. Wczoraj pierwszy raz próbowałem wyjść ale nie udało się...

Wprowadziłem się w stan głębokiego relaksu (przed snem) poprzez stan alfa. W głowie ciągle powtarzałem sobie: ,,Chcę wyjść, chcę wyjść".

W pewnym momencie poczułem silne wibracje (dreszcze). Przechodziły po moim ciele z każdym głebokim oddechem i każdym wypowiedzianym: ,,Chcę wyjść".

Moje ciało było bezwładne ale...nie potrafiłem się od niego oderwać.
Chciałem ale nie mogłem...próbowałem tak przez około 20 minut i nic.

Proszę o pomoc :lol:


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Wibracje i nic - bezradny.
PostWysłany: Pon Sie 25, 2008 3:36 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Lut 24, 2008 10:14 am
Posty: 52
Praktycznie połowa drogi już za Tobą , osiągnięcie wibracji pierwszego dnia to nie lada sukces.Ćwicz jak najwięcej i pogłębiaj relaks podczas wibracji spróbuj zwiększać stopniowo ich intensywność a powinno się udać.
Pozdrawiam i trzymam kciuki :)

_________________
http://www.kraina-snow.blog.pl
Miej odwagę uwierzyć w Siebie,wtedy ujrzysz Cały Wszechświat...;)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Wibracje i nic - bezradny.
PostWysłany: Pon Sie 25, 2008 3:46 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Sie 24, 2008 11:41 am
Posty: 13
Miejscowość: Warszawa
Myślę,że to chodzi głównie o relaks :)(a nie sam paraliż przysenny)
Możliwe,że nie byłeś wystarczająco zrelaksowany i dlatego nie mogłeś się oderwać. Choć głowy nie dam,bo ja tam nigdy żadnych pisków i wibracji przy wychodzeniu nie czułem,więc mogę się mylić.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Wibracje i nic - bezradny.
PostWysłany: Pon Sie 25, 2008 6:05 pm 
Offline

Dołączenie: Czw Sie 21, 2008 7:42 pm
Posty: 2
To coś w stylu dreszczy które przechodzą jak fala od prawej do lewej strony :lol:

PS. Korna dzięki za wsparcie :lol:


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Wibracje i nic - bezradny.
PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 12:54 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Sie 24, 2008 11:41 am
Posty: 13
Miejscowość: Warszawa
Dla mnie to trochę dziwne,bo praktycznie od dziecka mam obe i bez wibracji,pisków,etc. No ale życzę wytrwałości. Chyba tylko tego Ci naprawdę potrzeba :)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Wibracje i nic - bezradny.
PostWysłany: Śro Sie 27, 2008 5:37 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Lip 31, 2008 9:03 am
Posty: 28
Miejscowość: Cmentarz
gabriel napisz ile miałeś oobe(skoro masz od dziecka-chociaż mniej wiecej)
dla porównania Darek Sugier(czy jak mu tam)ma ich na koncie ponad 3000(w tej chwili być może nawet ponad 4000)

sore
a tak poza tym to stary nie licz że już po kilku dniach ci się uda ;)
ja próbuję od 21 miesięcy bezskutecznie
no ale skoro miałeś już tak szybko takie objawy to nic tylko pogratulować i życzyć powodzenia :)

_________________
Grób-miejsce pochówku zmarłego,"Kwiaty na grobie wroga pachną upajająco."
"Wieko trumny, od strony użytkownika, nie jest ozdobne."
"cmentarz-miejsce gdzie umarli powstają z grobów"
http://www.nautilus.org.pl/article.php?articlesid=1482


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Wibracje i nic - bezradny.
PostWysłany: Śro Sie 27, 2008 8:54 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Sie 24, 2008 11:41 am
Posty: 13
Miejscowość: Warszawa
grób-cmentarz-trup

Nie liczę takich rzeczy,bo to mi do niczego nie potrzebne.
To jakaś licytacja?
Powiedziałem,że mam od bardzo dawna,a obecnie mam 19 lat,więc trochę tego pewnie było. I tyle. To dla mnie tak powszednia rzecz,że nie przywiązuję do tego wagi. Jak dla Ciebie np pójście do sklepu po mleko.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Wibracje i nic - bezradny.
PostWysłany: Czw Sie 28, 2008 10:00 pm 
Offline

Dołączenie: Sob Mar 01, 2008 2:18 pm
Posty: 181
Miejscowość: Złote miasto
Cytuj:
Myślę,że to chodzi głównie o relaks :)(a nie sam paraliż przysenny)

Chce rozwiać pewną wątpliwość. Paraliż przysenny występuje gdy jestesmy zrelaksowani : )

Na moje oko zbyt mało wczułeś się we własne ciało w czasie teraźniejszym. Bardzo oczekiwałeś wibracji przez co kazde dosiwadczenie zacząłeś z nimi identyfikować. Zwykłe dreszcze człowiek miewa będac nawet obudzonym. Zastanów się jeszcze jakie miałes odczucie i opisz je tutaj. Nie powiem Ci co masz zrobic by wyjsc z ciała bo nie wiem, jedyną rzeczą której nie powinieneś robic to rezygnacja. Podczas relaksu postaraj się nie myśleć o przyszłości. Miej zupełnie olewkę na to czy wyjdziesz czy nie, nic oprócz TERAZ sie nie liczy :). Bądź świadkiem samego siebie a nim sie spostrzeżesz, bedziesz w paralizu.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Wibracje i nic - bezradny.
PostWysłany: Czw Sie 28, 2008 10:13 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Sie 24, 2008 11:41 am
Posty: 13
Miejscowość: Warszawa
draq napisał(a):
Cytuj:
Myślę,że to chodzi głównie o relaks :)(a nie sam paraliż przysenny)

Chce rozwiać pewną wątpliwość. Paraliż przysenny występuje gdy jestesmy zrelaksowani : )

Na moje oko zbyt mało wczułeś się we własne ciało w czasie teraźniejszym. Bardzo oczekiwałeś wibracji przez co kazde dosiwadczenie zacząłeś z nimi identyfikować. Zwykłe dreszcze człowiek miewa będac nawet obudzonym. Zastanów się jeszcze jakie miałes odczucie i opisz je tutaj. Nie powiem Ci co masz zrobic by wyjsc z ciała bo nie wiem, jedyną rzeczą której nie powinieneś robic to rezygnacja. Podczas relaksu postaraj się nie myśleć o przyszłości. Miej zupełnie olewkę na to czy wyjdziesz czy nie, nic oprócz TERAZ sie nie liczy :). Bądź świadkiem samego siebie a nim sie spostrzeżesz, bedziesz w paralizu.



Ten post to do mnie? Wydawało mi się,że wyraźnie napisałem,że oobe mam naturalnie od dzieciństwa a wibracji nie mam i nie są mi do szczęścia potrzebne,więc o co chodzi?


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Wibracje i nic - bezradny.
PostWysłany: Pią Sie 29, 2008 8:45 am 
Offline

Dołączenie: Pią Kwi 25, 2008 11:09 am
Posty: 12
To nie do Ciebie, ale do autora tematu.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Wibracje i nic - bezradny.
PostWysłany: Pią Sie 29, 2008 1:34 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Sie 24, 2008 11:41 am
Posty: 13
Miejscowość: Warszawa
Więc skoro się kogoś cytuje to wypadałoby napisać,do kogo jest adresowany post,bo to może wprowadzać w błąd :)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Wibracje i nic - bezradny.
PostWysłany: Nie Sie 31, 2008 9:51 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Maj 11, 2008 4:21 pm
Posty: 104
Miejscowość: Sanok
Gabriel napisał(a):
Dla mnie to trochę dziwne,bo praktycznie od dziecka mam obe i bez wibracji,pisków,etc.
zdaje się wibracje zauważalne są tylko u początkujących. później ich częstotliwość wzrasta do tego stopnia iż ich albo się nie zauważa albo odczuwa jako ciepło.

_________________
...:::dać się ponieść i wylądować na drugim brzegu rzeki świadomości:::... wędrowiec do świtu


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Wibracje i nic - bezradny.
PostWysłany: Nie Sie 31, 2008 5:10 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Lut 29, 2008 4:05 pm
Posty: 27
sore napisał(a):
Oobe zainteresowałem się parę dni temu. Wczoraj pierwszy raz próbowałem wyjść ale nie udało się...
Wprowadziłem się w stan głębokiego relaksu (przed snem) poprzez stan alfa. W głowie ciągle powtarzałem sobie: ,,Chcę wyjść, chcę wyjść".


Zainteresowałeś się pare dni temu i już wprowadziłeś się w stan głębokiego relaksu (ciekawe..., mi zajęło to lata, żeby nauczyć się właściwie relaksować. Mówię relaksować, bo sama technka wyjścia nie ma tak wielkiego znaczenia, jak etap relaksu ciała i umysłu).

sore napisał(a):
W pewnym momencie poczułem silne wibracje (dreszcze). Przechodziły po moim ciele z każdym głebokim oddechem i każdym wypowiedzianym: ,,Chcę wyjść".


Wybacz, ale początkujący (na początku swoich prób) jest tak przerażony wibracjami i efektami niefizycznymi które zaczął właśnie świadomie postrzegać, że nie jest w stanie nawet logicznie myśleć, a co tu mówić o leżeniu i afirmowaniu.
Ja, na początku (jak sam zaczynałem ekspolracje) podczas pierwszych wyjść dawałem sobie 3 minuty, a uciekłem po 3 sekundach - z powrotem do ciała i to z wielkim krzykiem, hihi hi.

sore napisał(a):
Moje ciało było bezwładne ale...nie potrafiłem się od niego oderwać.
Chciałem ale nie mogłem...próbowałem tak przez około 20 minut i nic.


Może ci sie przydadzą moje uwagi ;)

_________________
Każda mijająca minuta to szansa, żeby wszystko zmienić.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Wibracje i nic - bezradny.
PostWysłany: Czw Wrz 04, 2008 6:20 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Sie 31, 2008 9:46 pm
Posty: 4
Miejscowość: Kielce
Przekonałem sie że wibracje nie musza występowac zawsze. Gdy ja sie oddzielam to próbuje odciąć całą swoja uwagę od ciała. Po prostu nie myślec o nim nawet na chwilę. Po pewnym czasie moje ciało staje się bezwładne, aż w końcu nadchodzącą falą nastepuje paraliz. Moje ciało jest wtedy jak kamień. Nie mam juz nad nim władzy. Nie jestem nim. Nastepuje oddzielenie. Na początku może być czasem tylko częściowe. Np. tylko ręce lub nogi.

Mogę też wyobrazać sobie coś do momentu gdy stanie sie to na tyle realne aby sie do owego obszaru dostroić. Wejść do poza. Wtedy nie czuje wibracji a jedynie jeden obszar stopniowo zanika, a drugi staje się coraz wyraźniejszą rzeczywistościa.

Myśle że odczuwanie paraliżu zależy od ilości uwagi skierowanej na ciało fizyczne w momencie oddzielenia. Co do wibracji to je tez rzadko odczuwam. U mnie przyponinaja prad o wysokiej częstotliwości. Nie jest to bolesne ale również nie zbyt przyjemne.
Tak jest w moim przypadku, ale trzeba pamiętać że każdy jest inny


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Wibracje i nic - bezradny.
PostWysłany: Sob Wrz 06, 2008 1:04 pm 
Online

Dołączenie: Pią Wrz 05, 2008 3:45 pm
Posty: 10
Witam wszystkich ja mam taki sam problem jak sore ale moje wibracje to niesa dreszcze ale czuje jak by ktos mnie chwycił i scałej siły mną potrzosą tylko niestety to trwa tylko 30 sekund i nieumie tego przywołać spowrotem.
A wy jak macie wibracje to są w postaci dreszczy czyw postacie tej co ja mam??
POZDRAWIAM


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 17 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
kredyt hipoteczny • Mieszkania do wynajęcia Gdynia • Skup samochodów • układanie kostki brukowej • Disco Polo • Dowcip na dziś • kaseton • Panele • frazeologizmy • Białaczka • Biuro Rachunkowe • banki • kredyt mieszkaniowy • projektowanie wnętrz warszawa • warsaw
phpBB SEO