Kryształ OBE

Dział ten jest poświęcony wszelkim "wspomagaczom" ułatwiającym osiagniecie stanu poza ciałem. Programy komputerowe, dźwięki, zioła i inne.

Moderator: Opiekunowie

Post Śr lut 27, 2008 4:45 pm

Kryształ OBE

Parę dni temu, przeglądając maila natknąłem się na dość ciekawą ofertę:

Witaj!

Kryształy są zazwyczaj pięknymi przedmiotami, gdzieś obok nas, najczęściej w gablocie, w kolekcji. Dostrzegamy ich piękno, ale rzadko zastanawiamy się nad tym, co takie kamienie robią z nami...

Prawda jest taka, że każdy minerał posiada dość intensywne (w zależności od jego rodzaju) POLE ENERGETYCZNE. Pola te łącząc się ze sobą, tworzą wspólne pole energetyczne naszej planety.

Jeśli zaś chodzi o nas- ludzi, to minerały i kamienie szlachetne mają nam naprawdę wiele do zaoferowania. Są zbyt długo niedocenianym darem od Ziemi. Posiadają wręcz błogosławienny wpływ na nasze ciała energetyczne i czakry. Oddziałując w subtelnych wymiarach, regulują pracę czakr, oczyszczają kanały z energetycznych blokad. W ten sposób pomagają nam korzystać z całego naszego potencjału energetycznego.

Skutkiem takich oddziaływań jest wyraźnie odczuwalny przez nas wzrost poziomu energii życiowej. Daje to skuteczną ochronę przed chorobami i radośnie nastraja do życia. Łatwiej radzimy sobie z wyzwaniami. Wzrasta również nasz intelektualny potencjał.

Kiedy nasz własny system energetyczny zaczyna załamywać się pod naporem stresu, prosty, lecz potężny rezonans kamieni może pomóc oczyścić i wzmocnić osobisty, harmonijny wzorzec zdrowia. Wprowadzenie elementu porządku do obszaru chaosu i bezładu zawsze prowadzi do zwiększenia ogólnego stopnia uporządkowania.


KRYSZTAŁY DO OOBE

> KRYSZTAŁ DYMNY (kwarc dymny) - PLN 29.99,-
( link: http://sklep.spojrzenie.com.pl/product_ ... cts_id/124 )

Kryształ dymny oddziałowuje na nasze ciało energetyczne sprzyjając odmiennym stanom świadomości. Kryształ dymny umieszczony pod poduszką nastraja Ciebie i przestrzeń i ułatwia opuszczenie ciała fizycznego podczas snu (OOBE - Out of Body Experience - ang.).

Poza tym korzystnie wpływa na brzuch, nerki, trzustkę i narządy płciowe. Zwiększa energię płodności i instynkt samozachowawczy. Dlatego szczególnie polecany do pracy z drugą czakrą. Oczyszcza blokady energetyczne, stymuluje czakry. Równoważy energię seksualną i pobudza kundalini.

Kryształ dymny wspomaga również pracę nadnerczy oraz płodność zarówno kobiet jak i mężczyzn . Przynosi ulgę w schorzeniach serca, zaburzeniach neurologicznych , depresjach , melancholii, infekcjach i nowotworach. Cierpiący na zanik mięśni powinni umieszczać kryształ kwarcu pod kością ogonową. Chroni przed negatywnym promieniowaniem oraz wyziewami zatrutego środowiska. Wspaniale nadaje się do medytacji

Nowe kamienie należy przed użyciem oczyścić. Usuwa się w ten sposób niepożądane energie i przywraca pierwotną dziewiczość. Trzymaj kamień w strumieniu bieżącej wody, a potem połóż go na słońcu do wyschnięcia.

Kryształ do OOBE można zakupić już teraz za jedyne 29.99,- w Spojrzenie Sklep MP3 OnLine. DARMOWA WYSYŁKA PRIORYTETOWA na terenie Polski!


Co myślicie o tego typu rzeczach? Czy to jest jakiś kolejny przekręt, jak to jest z płytami synchronizującymi półkulę na allegro... Niestety zapas już się wyczerpał, bo koszt tego kamienia, nie był szokująco duży ja kto czasem bywa.

Post Śr lut 27, 2008 6:04 pm

Re: Kryształ OBE

Wiesz, swego czasu interesowałem się różnego typu amuletami, pierścieniami etc., które za zadanie miały odpychać od nas złe energie, bądź po prostu podładowywać "akumulatorki". Pewnego pięknego dnia postanowiłem nawet sprawić sobie takowy. Wybrałem Krzyż Atlantów, srebrny.

Krzyż atlantydzki oznacza życie, a jego działanie jest wyłącznie odbudowujące i odnawiające. Kształtem jest podobny do „Klucza Nilu”, lecz nie promieniuje jak tamten zielenią ujemną V-. Górna część krzyża emituje zieleń dodatnią V+, górne prawe ramię promieniuje również kolor zielony dodatni V+, lewe ramię natomiast kolor biały. Ramię poprzeczne krzyża z prawej strony emituje kolor czerwony, zaś lewe kolor fioletowy. Kolory te nie zmieniają się po odwróceniu krzyża o 180 stopni. Krzyż atlantydzki może być noszony jako „amulet”, który w zetknięciu z żywym organizmem wzmacnia go swoją energią i działa zabezpieczająco przed wszystkimi zewnętrznymi negatywnymi wpływami. Może być noszony na obydwu jego stronach i to zarówno bezpośrednio na ciele jak i na ubiorze.

Nosi się go w celu energetyzacji organizmu.

Spełnia funkcję ochronną. Wykorzystuje energię kształtów i symboli. Zawiesza się go na rzemyku lub bawełnianym sznureczku.


Nosiłem go tak jak nakazano, na rzemyku. Po około dwóch tygodniach poczułem zmianę samopoczucie... na gorsze. Odłożyłem krzyż do szuflady, chciałem się upewnić. Wszystko wróciło do jako-takiej normy. Całkowicie zapomniałem o zdarzeniu.

Któregoś pięknego dnia postanowiłem posprzątać pokój, zajrzałem do szuflady, wywaliłem wszystkie jej bebechy na dywan i zobaczyłem ów krzyżyk. Nie namyślając się długo, założyłem go na szyję i nosiłem... Tym razem tylko przez pięć dni. To samo. Złe samopoczucie, niechęć do życia i tak dalej. Właściwie to upewniło mnie w przekonaniu, że wszystko dzieje się przez ten zakichany kawałek srebra.

Czy ktoś ma jakiś pomysł dlaczego krzyż atlantów zadziałał na mnie wyraźnie, jednak w zupełnie odwrotnym kierunku? Mógł być naenergetyzowany "ciemną" energią?

W zasadzie też zastanawiałem się nad założeniem podobnego tematu, dziękuję, że mnie wyręczyłeś :)

Pozdrawiam serdecznie.

PS: Aha, a z kryształem wolę nie próbować :DDzieje się ostatnio ze mną całkiem nieźle, nie ma co ryzykować ponownego "odwrotnego skutku" ;).

Pozdrawiam.
Ostatnio edytowano Śr lut 27, 2008 7:40 pm przez glut, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 255

Dołączył(a): N lut 24, 2008 7:21 am

Post Śr lut 27, 2008 6:30 pm

Re: Kryształ OBE

mozliwe, ze wymaga oczyszczenia z negatywnych energii (co powinno sie robic po kazdym zakupie czy to krysztalu czy innych amuletow, ktore łatwo chłona energie otoczenia,niekoniecznie pozytywne) a jesli mimo to dalej ma na Ciebie taki wpływ to moze nie jest Ci 'przeznaczony'. Wiecej info w temacie pod tym adresem:
http://www.czarostwobelladonny.fc.pl/magia_kamieni.htm

Post Śr lut 27, 2008 9:02 pm

Re: Kryształ OBE

A czy takie oczyszczanie z negatywnych energii można wykonywać samopas, czy są to jakieś skomplikowane, szamańskie rytuały? ;)Ewentualnie kto może/potrafi zainicjować takie oczyszczenie?

Niewątpliwie chciałbym spróbować jeszcze raz, może po takim właśnie "oczyszczeniu" krzyż zadziała tak, jak chciałbym żeby działał.
Avatar użytkownika

Opiekun

Posty: 463

Dołączył(a): So lut 23, 2008 3:46 pm

Lokalizacja: z Ducha

Post Śr lut 27, 2008 10:23 pm

Re: Kryształ OBE

Kiedyś też nosiłam Krzyż Atlantów i równie źle na mnie działał po kilku dniach. Zablokowało mi dopływ energii, jakieś bóle serca (nosiłam na łańcuszku na szyi). Po ściągnięciu przeszło. Coś jest z nim nie tak - odradzam tego typu wspomagacze:(
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

Posty: 255

Dołączył(a): N lut 24, 2008 7:21 am

Post Cz lut 28, 2008 7:12 am

Re: Kryształ OBE

Można sie spotkac takze z pozytywnymi opiniami ludzi, którzy twierdzą, że krzyż altantów bardzo im pomaga.Na mnie osobiście,wysoce dobroczynny wpływ mają kryształ górski i obsydian. Nalezy oczywiscie pamiętać by dokonac oczyszczenia czy to biżuterii czy minerałów, które, jak juz wspomniałem, chłoną róznego rodzaju energie jak gąbka. Pod podanym adresem znajdują sie proste techniki dot. oczyszczenia minerałów z negatywnych energii, nie zaszkodzi jednak spróbowac z krzyzem atlantów : http://www.czarostwobelladonny.fc.pl/magia_kamieni.htm
Avatar użytkownika

Podróżnik z bagażem doświadczeń

Posty: 233

Dołączył(a): So lut 23, 2008 5:54 pm

Lokalizacja: Londek Zdrój

Post So mar 22, 2008 8:17 am

Re: Kryształ OBE

Na temat krysztalów sie kiedys wiecej rozpiszé narazie goráco POLECAM :)
Od setek lat szamani na calym swiecie uzywajá krysztalów do uzdrawiania i podrózy astralnych

Przy zakupie najlepiej kierowac sie intuicja,ale takim podstawowym zestawem jest:
-Ametyst(fioletowy kwarc-swietnie dziala na 3cie oko)
-Krysztal Górski (uaktywnia min.czakre korony)
-Kwarc Rózany (dziala na wew.czakre serca)
-Cytryn (zólty kwarc-dzila na splot sloneczny)
-Herkimer (malenki diament,dosc drogi ale daje czadu-fachowa pomoc przy obe)
"Free Your Mind And Your Ass Will Follow"

Blog: http://lamir11.blogspot.com/

Posty: 255

Dołączył(a): N lut 24, 2008 7:21 am

Post So mar 29, 2008 10:10 am

Re: Kryształ OBE

kryształ górski: ''Pomaga połaczyc nasza dusze z dusza wszechswiata, w umysł i dusze wnosi jasnosc i czystosc. Nieustannnie ładuje nasze akumulatory życiowe nową energią. Pogłębia medytację i intuicję (...)ceniony na świecie jako kamień do medytacji. Wnosi tez jasnosc w sny jesli na noc polozymy go w poblizu siebie (...) Neuralizuje negatywne promieniowanie Ziemi (...) harmonizuje, oczyszcza i chroni aurę, usuwa zatory i blokady, które utrudniaja swobodny przeplyw energii''

Brzmi zbyt pięknie. A jednak (w moim przypadku )działa :D

Polecam

Post Śr kwi 02, 2008 1:58 pm

Re: Kryształ OBE

Od niedawno w moim łóżku, pod prześcieradłem leży kryształ górski [albo inny biały kamień go przypominający :lol:] i w ciągu tygodnia miałam 1 LD i 1 małe OoBE [w końcu! :DDD jeee!]
Pozdrawiam
Avatar użytkownika

Podróżnik z bagażem doświadczeń

Posty: 233

Dołączył(a): So lut 23, 2008 5:54 pm

Lokalizacja: Londek Zdrój

Post Pt cze 13, 2008 12:11 am

Re: Kryształ OBE

Troche technicznych informacji na temat krysztalów zaczerpniétych z "Szamana Miejskiego" S.K.Kinga:

Kryształy zawsze fascynowały ludzkość. W dużej części zawdzięczają to swojej trwałości i kolorystyce. Wygląda na to, że wiele zwierząt, a nawet niektórych ptaków, posiada instynktowne pragnienie zbierania twardych i błyszczących przedmiotów, chociaż czasami wydaje się nam, że nie służą one żadnemu konkretnemu celowi. Częściowo rym, co nas przyciąga w kryształach jest piękno i tajemniczość ich struktury, które pobudzają wyobraźnię i ciekawość ludzką. Ponadto stwierdzamy często, że kryształy emitują jakieś tajemnicze moce czy energie.
Zgodnie z pewnym autorytatywnym źródłem, definicja kryształu jest następująca: „ciało stałe zbudowane z atomów ułożonych w uporządkowane, powtarzające się szeregi." Krystalografowie rozróżniają siedem geometrycznych układów: trójskośny, jednosko-śny, rombowy, tetragonalny, trygonalny, heksagonalny i sześcienny. Układ atomów decyduje o ostatecznym kształcie całkowicie uformowanego kryształu. Na przykład, atomy chlorku sodu ułożone są w kształcie sześcianu. Można to zobaczyć oglądając sól przez szkło powiększające.
Inną cechą kryształów jest to, że dany ich rodzaj zawsze ma ścianki nachylone pod tym samym kątem. Na przykład, górna ścianka kryształu kwarcu zawsze tworzy kąt około pięćdziesięciu dwóch stopni (nawiasem mówiąc, jest to taki sam kąt, jaki tworzy podstawa Wielkiej Piramidy w Egipcie z jej bokami).
Nie wszystkie kryształy tworzą się w ten sam sposób. Niektóre, na przykład diament, powstały w wyniku działania bardzo wysokiej temperatury i ogromnego ciśnienia. Inne, takie jak kwarc, są efektem powolnego przesączania się i zastygania materiału w postaci roztworu. Z powodu dużego jego nagromadzenia te ostatnie mogą wyrastać do ogromnych rozmiarów, ale nikt dotąd nie wie, jakie siły powodują, że rosną one w różnych kierunkach. Grupa kryształów kwarcu, wyrastająca ze skały macierzystej wygląda tak, jakby materiał ten został zamrożony w momencie eksplozji.
Jednym z najatrakcyjnieszych cech kryształów jest ich barwa, ponieważ liczba kolorów i ich odcieni jest nieskończona. Zabarwienie kryształom nadają mikroskopijne ilości „zanieczyszczających" substancji, które nie są częścią składową samego kryształu. Tymi zanieczyszczeniami bywają: chrom, tlenek tytanu, tlenek niklu, żelazo, magnez oraz wiele innych substancji. Należy przypomnieć, że kolor, w którym, według nas, jest dany kryształ, to kolor odbijany od niego. Natomiast o kolorze, którego nie widzimy, ponieważ jest pochłaniany przez kryształ, niewątpliwie decydują zawarte w nim zanieczyszczenia. Dobrze jest o tym pamiętać. Z uwagi na to, że to własnie zanieczyszczenia określają zabarwienie, często nadajemy odmienne nazwy kryształom, które mają ten sam skład chemiczny. Na przykład, rubin, szafir i topaz zbudowane są z tlenku aluminium, a opal, agat ametyst cytryn oraz kryształ górski to dwutlenek krzemu.
Ciekawą i ważną właściwością niektórych kryształów jest fakt, że w pewnych warunkach mogą one emitować własne światło. Są wśród nich takie, które przejawiają tę zdolność w promieniach ultrafioletu. Zjawisko to nazywa się fluorescencją. Zachodzi ono także przy zwykłym świetle dziennym, które zawiera promienie ultrafioletowe, ale wzbudzone w ten sposób świecenie jest na tyle słabe w porównaniu z normalnym światłem odbitym, że na ogół nie jest dostrzegalne. Kryształy, które w dzień wydają się szare i matowe, w ciemności pod wpływem promieni ultrafioletowych mogą nabierać wspaniałej barwy czerwonej, zielonej, błękitnej itp.; bywa też, że jakiś piękny kolor, widzialny w świetle dziennym, zamienia się w takich warunkach w inny, często równie piękny. Pierwiastki, decydujące o zabarwieniu kryształu, nazywają się „aktywatorami", wśród których najczęściej spotykanymi są: chrom, miedź, złoto, ołów, magnez, srebro, stront i cynk. Jaskrawe kolory, które widzimy, nie są efektem odbijania się promieni ultrafioletowych, ponieważ są one niewidzialne dla naszego oka, natomiast promieniowanie to pobudza aktywatory, emitujące własne światło. W większości kryształów, Wykazujących właściwości fluorescencyjne, ta stymulowana emisja światła występuje tylko w momencie bombardowania aktywatorów przez promienie ultrafioletu. Kiedy bombardowanie ustaje, zanika również zjawisko fluorescencji.
Niektóre kryształy posiadają zdolność zwaną „fosforyzacją", która polega na tym, że przez krótki okres czasu po usunięciu źródła promieniowania ultrafioletowego taki minerał nadal emituje swoje własne światło. Zdolność taką przejawiają, między innymi, diament, rubin i gips. Po naświetleniu ultrafioletem diament umieszczony na światłoczułej kliszy pozostawia obraz otaczającego go pola energetycznego, będącego wynikiem stymulacji.
Postać kryształów, będących ciałami stałymi o dużej gęstości i uporządkowanej strukturze, może być zmieniona przy użyciu ogromnej ilości energii cieplnej, którą następnie mogą one oddawać przez dłuższy czas. Dlatego właśnie w dawnych czasach używano podgrzanych kamieni do stwarzania atmosfery komfortu, do uzdrawiania, a także do gotowania. Pewna tradycyjna hawajska potrawa mięsna do dziś gotowana jest właśnie w ten sposób. Energię świetlną w ciepło najlepiej mogą przekształcać ciemne kryształy i kamienie, ponieważ pochłaniają one światło, a emitują energię cieplną.
Niektóre z kryształów posiadają właściwości elektryczne. Na przykład, w kwarcu i turmalinie może powstawać zjawisko piezoelektryczne. Przy zginaniu lub skręcaniu kryształy te wytwarzają ładunki elektryczne. Zachodzi tu przekształcanie jednego rodzaju energii w inny. W przypadku kwarcu mocny nacisk może spowodować świecenie lub pojawienie się ognia. Pocierając szybko kilka kryształów górskich razem w ciemności zauważymy, że świecą. Prawdopodobnie będą również iskrzyły, co nie powinno dziwić, ponieważ dobrze znany krzemień jest również odmianą kwarcu. Kwarc, czyli dwutlenek krzemu, jest często używany w postaci cienkich płytek w bateriach słonecznych, gdzie światło Słońca jest przekształcane bezpośrednio w energię elektryczną. Do przekazywania energii elektrycznej szczególnie przydatne są kryształy niektórych metali, takich jak miedź, srebro czy złoto. Część przewodzonej przez nie energii zamienia się w ciepło lub energię pola magnetycznego.
Kryształ magnetytu ma kształt ośmiościanu (podwójnej piramidy). Jest to zawierający żelazo minerał, który w jakiś tajemniczy sposób stale emituje energię pola magnetycznego. Istnieją postacie żelaza, na przykład, hematyt, które nie posiadają takich właściwości, ale mogą być namagnesowane, czyli naładowane energią magnetyczną, na różny okres czasu. Miedź emituje energię pola magnetycznego tylko wtedy, kiedy przepływa przez nią prąd elektryczny i pod tym względem przypomina minerały, w których zjawisko fluorescencji stymulowane jest światłem ultrafioletowym.
A więc, nie wierz, jeżeli ktoś będzie chciał Cię przekonywać, że kryształy nie mają żadnej energii. Potrafią one pochłaniać ją, odbijać, wytwarzać i przetwarzać w inny rodzaj...

cdn.
"Free Your Mind And Your Ass Will Follow"

Blog: http://lamir11.blogspot.com/

Post Pt cze 13, 2008 9:41 am

Re: Kryształ OBE

Ja akurat nie nosiłem krzyża atlantów, lecz pierścien atlantów wykonany ze srebra. Co tu dużo mówić - nie czułem żadnych pozytywnych doznań ani zmian - jedynie zdrowie w tym czasie mi sie pogorszyło. Może nosiłem go złą stroną po podobno to ma znaczenie na którym palcu i któą stroną jest założony.

Jednak biore to za zwykły przypadek i nie wierze w jakiekolwiek oddziaływana martwych przedmiotów na zdrowie, psychike czy szczęśćie człowieka.

Post Pt cze 13, 2008 3:23 pm

Re: Kryształ OBE

Mam pare doświadczeń z kryształami. Wiem, że niektóre mają w sobie ogromną Miłość i Światło. Jeśli jednak się ich używa do zaspokojenia swoich potrzeb, nie dla Miłości, to ja dziękuję i taki kryształ wyrzucę w głąb najgłębszego oceanu.

Post Pt cze 13, 2008 5:51 pm

Re: Kryształ OBE

To jak zadziała na nas Krzyż Atlantów czy tez Pierścień według mnie zależy od naszej podświadomości.Jeśli nie jesteśmy do końca przekonani jaki wpływ wywierają takie przedmioty lepiej ich unikajmy mogą przynieś więcej szkody niż pożytku.Wydaje mi się,że wiele osób ma wątpliwościwi co do ich pozytywnego oddziaływania.Tworzy to dość dużą porcję energii która przedostaje się do zbiorowej podświadomości i z tamtąd na nas oddziaływuje.Ja naprzykład nie jestem do nich przekonany i dlatego prawdopodomnie nigdy ich nie będę nosił.Natomiast Kryształy górskie (ogólnie kamienie szlachetne) jakoś tak od razu kojarzą mi się z pozytywną energią.
Niebawem mam zamiar zaopatrzyć się w cały zestaw kamieni do czakroterapi.
Avatar użytkownika

Posty: 415

Dołączył(a): Śr maja 07, 2008 5:51 pm

Post So cze 14, 2008 9:50 am

Re: Kryształ OBE

co do krzyża/pierścienia atlantów
http://adonai.pl/zagrozenia/?id=26
Nie czytaj moich postów, są głupie.
Avatar użytkownika

Opiekun

Posty: 359

Dołączył(a): Wt mar 25, 2008 8:43 pm

Lokalizacja: Łódź

Post So cze 14, 2008 7:56 pm

Re: Kryształ OBE

Mesa... Ta stronka mówi sama za siebie XD

"Śledztwo w sprawie Szatana" "Zaczęłam bluźnic przeciwko Bogu"

Bluźniłem przeciwko Bogu w swoim życiu setki razy. Swietna sprawa, jeśli oczyszcza Cię z negatywnych emocji. Jestem szczęśliwy i mam się mimo to dobrze. Jeśli ta babka czuła w sobie narastające zło... To znaczy że miala je w sobie, lub miała jakies podswiadome poczucie winy ze nosi ten pierscionek. Przez to mogla popasc w gorszą kondycję fizyczną i paśc ofiarą własnego "pomieszania" - jak to zwią buddyści. No, ale nie o tym miałem mówic.

W miażdżącej mierze moc tego czego nosimy zależy od nas - czy otwieramy się na energię czy nie, czy wierzymy że coś pomoże, czy też nie. Są oczywiście inne czynniki jak kształt czy budulec, ale ten pierwszy jest najistotniejszy. Mi naprzyklad pomagaja kryształy górskie, wierze w ich dzialanie i ilekroc ich dotykam czuje przyjemne mrowienie w rękach.

Jeśli ktoś się z czymś źle czuje powinien to poprostu zdjąc i nie zawracac sobie tym glowy. Nie powinnismy się jednak dopatrywac wszystkich najróżniejszych problemów w jakimś pierścieniu, bo rownie dobrze może byc to czynnik losowy. Poprostu z rozsądkiem, nie popadajmy w skrajności.
"Pozytywne działanie nie może ulec zniszczeniu, podczas gdy negatywność nieuchronnie niszczy sama siebie." - Budda Siakjamuni
"Musimy nauczyć się żyć razem jak bracia, jeśli nie chcemy zginąć razem jak szaleńcy."
- Martin Luther King
Następna strona

Powrót do Wspomagacze OOBE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot] i 0 gości

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO

Wymiana linkami Monitoring www Kuchnia hawajska Artykuły komputery Finanse i ubezpieczenia Prawo finansowe Page Rank Pani szuka pary Wakacje w lesie Praca w Polsce Telefony i akcesoria Działki Motocykle