Ostatnia wizyta: Śro Lut 25, 2009 6:35 am Obecny czas: Śro Lut 25, 2009 6:35 am

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 38 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Nowa Polska książka o OBE - Powstaje!
PostWysłany: Czw Gru 18, 2008 5:49 pm 
Offline

Dołączenie: Pon Wrz 22, 2008 3:19 pm
Posty: 282
ja też mogę coś napisać


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Nowa Polska książka o OBE - Powstaje!
PostWysłany: Czw Gru 18, 2008 6:40 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Lis 05, 2008 10:57 am
Posty: 15
ja uwazam, ze to świetny pomysł ;D
a gdyby ktos chciał zamiescic coś ,,mojego" w ksiązce to zaszczyt jak nie wiem co ;P
ale ciekawych wypowiedzi nie mam ;P wiec nie licze na to ;P
ale powodzenia życzę :Doby sie wam udało stworzyc coś.. niepowtarzalnego :D


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Nowa Polska książka o OBE - Powstaje!
PostWysłany: Czw Gru 18, 2008 9:30 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Mar 26, 2008 9:54 pm
Posty: 103
Miejscowość: Gdańsk
Również uważam to za dobry pomysł. Choć nie mam za ciekawych wypowiedzi ale kto wie może jakieś się znajdą to zgadzam się na ich wykorzystanie. :)

_________________
I walka o strzepek marzen
o wieczne nadzieje i sens


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Nowa Polska książka o OBE - Powstaje!
PostWysłany: Czw Gru 18, 2008 10:44 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Cze 09, 2008 8:08 pm
Posty: 42
VETO mógłbys już podać jakiś adres gdzie można by było przesyłać swoje opisy, które można wykorzystać w książce 8-)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Nowa Polska książka o OBE - Powstaje!
PostWysłany: Pią Gru 19, 2008 7:41 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Maj 11, 2008 4:21 pm
Posty: 258
Miejscowość: Sanok
4. co prawda moje wypowiedzi nic nie wnoszą, ale zgoda na wykorzystanie jest.
2. czy książka takowa nie będzie w jakiś sposób kolidować/konkurować z książką Darka? trzeba wszystko tak pomyśleć aby się obie książki uzupełniały.
3. jako autora na okładce proponuję podać http://obeforum.pl. dopiero powiedzmy na 2. stronie dane zespołu tworzącego książkę.
1. do książki papierowej proponował bym dołączyć płytę z dokumentem zrealizowanym na zlocie (był gdzieś wątek o rozsyłce płyt z filmem. jak ktoś chce - mogę przesłać). warto by w ramach wstępu zamieścić jakieś zestawienie dot. historii oobe i ogólnie oneironautyki.

_________________
...:::dać się ponieść i wylądować na drugim brzegu rzeki świadomości:::... wędrowiec do świtu
http://www.aztekium.fora.pl/
KOCHAM WAS :)


Ostatnio edytowany przez Dreamcather, Nie Gru 21, 2008 5:01 am, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Nowa Polska książka o OBE - Powstaje!
PostWysłany: Pią Gru 19, 2008 10:18 am 
Offline

Dołączenie: Pon Wrz 22, 2008 3:19 pm
Posty: 282
a moze sprobowac wydac ją w normalnej wersji? papierowej?


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Nowa Polska książka o OBE - Powstaje!
PostWysłany: Sob Gru 20, 2008 3:37 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Mar 25, 2008 8:43 pm
Posty: 263
Miejscowość: Łódź/MŁ
Ahoj!

Pomysł ciekawy, zobaczymy jak to wyjdzie ;)

Osobiście wyrażam zgodę na użycie moich wypowiedzi, jeśli się przydadzą, a także wyrażam ew. chęć udostępnienia prywatnego dziennika z moimi, co prawda skromnymi, doświadczeniami.

Pozdrawiam.

_________________
"Pozytywne działanie nie może ulec zniszczeniu, podczas gdy negatywność nieuchronnie niszczy sama siebie." - Budda Siakjamuni
"Musimy nauczyć się żyć razem jak bracia, jeśli nie chcemy zginąć razem jak szaleńcy." - Martin Luther King


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Nowa Polska książka o OBE - Powstaje!
PostWysłany: Sob Gru 20, 2008 8:19 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Lut 24, 2008 12:55 pm
Posty: 137
Miejscowość: Przemyśl - Podkarpackie
Mam pytanie co do tego pomysłu.
Czy ma on zawierać jedynie tezy popierające i próbujące dowieść prawdziwości oobe (że jest to faktycznie opuszczanie ciała) czy zawrze też w sobie głosy, opinie i tezy ludzi którzy przypisują temu zjawisku fizyczne pochodzenie,a mianowicie kreacje naszych umysłów, coś jak wyższy poziom śnienia jednak nie związany z metafizyką?

_________________
"Każdy dzień nieustanną walką jest
i czy tego chcesz, czy nie
walczysz sam, no bo nawet własny cień
już opuścił dawno Cię"


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Nowa Polska książka o OBE - Powstaje!
PostWysłany: Sob Gru 20, 2008 9:42 pm 
Offline

Dołączenie: Śro Lut 27, 2008 10:00 pm
Posty: 137
Jezeli cokolwiek z moich wypowiedzi mogloby sie przydac to nie mam nic przeciwko temu aby byly wykorzystane w tym projekcie (choc chyba ze dwa teksty moje wkleilam potem do mojego bloga wiec nie wiem , czy sie przydadza). Pomysl tego projektu uwazam za dobry.

_________________


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Nowa Polska książka o OBE - Powstaje!
PostWysłany: Sob Gru 20, 2008 10:39 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Maj 07, 2008 5:51 pm
Posty: 403
Można powiązać książkę ze zjawiskiem śmierci klinicznej (sugerowałem już na forum współpracę z portalem zajmującym się tym!). Niech to będzie trochę naukowo, również na podstawie książek. Oczywiście zgadzam się na umieszczanie moich postów, jeśli opublikujecie choć fragment będę zaszczycony :DMyślę, że temat w pasie startowym Moja Droga Ku Obe będzie się nadawał do ambitniejszego działu, jeśli już się nie nadaje :)I jak mówiłem warto powiązać książke z innymi zagadnieniami, jak jasnowidztwo, podświadomość itp. Koniecznie zamieśćcie doświadczenia ze zlotów :)I postarajcie się o dobrą formę, żeby czytelnik czytał książke z prawdziwą fascynacją i żeby marzył tylko o tym, aby skończyć rozdział i położyć się do obe :DPowodzenia!

_________________
Image
LD: 5

Aloha!


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Nowa Polska książka o OBE - Powstaje!
PostWysłany: Nie Gru 21, 2008 1:13 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Maj 24, 2008 11:00 pm
Posty: 35
wyrazam zgode na wykorzystanie moich bezwartosciowych wypowiedzi jesli wam jakies pasuja...

tyle ode mnie

DayWalker

_________________
Kto uważa siebie za głupca, ten jest mądrym człowiekiem. Kto uważa siebie za mędrca, tego słusznie nazywa sie głupim.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Nowa Polska książka o OBE - Powstaje!
PostWysłany: Nie Gru 21, 2008 3:24 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Lis 21, 2008 2:36 pm
Posty: 10
Miejscowość: Bielsko - Biała
patrycja napisał(a):
ja uwazam, ze to świetny pomysł ;D
a gdyby ktos chciał zamiescic coś ,,mojego" w ksiązce to zaszczyt jak nie wiem co ;P
ale ciekawych wypowiedzi nie mam ;P wiec nie licze na to ;P
ale powodzenia życzę :Doby sie wam udało stworzyc coś.. niepowtarzalnego :D


Podobnie jak patrycja ^^ świetny pomysł, ale jak na razie to niewiele wniosłem do tego forum, raczej zaczerpnoąłem. Ale idea dobra, kibicuję.

_________________
>> Plagiat_199 - Źródło <<


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Nowa Polska książka o OBE - Powstaje!
PostWysłany: Wto Gru 23, 2008 12:59 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Wrz 21, 2008 8:37 pm
Posty: 10
Świetny pomysł jestem za :)

_________________
Tyle lat nieświadomy ale na szczęście przyszło oświecenie

Świadome OOBE: 6


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Nowa Polska książka o OBE - Powstaje!
PostWysłany: Śro Gru 24, 2008 9:48 pm 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Lut 20, 2008 2:21 pm
Posty: 149
Miejscowość: Piaseczno
Witam serdecznie!

Na wstępie chcę wszystkim podziękować za ciepłe słowa :)

Kaś - Bardzo chętnie skorzystam z tego co zaoferowałaś, konkretne informacje na temat naszej współpracy prześlę poprzez prywatną wiadomość zaraz po tym jak skończę kompletowanie wypowiedzi, które zamieszczę w książce.

VVii - Oczywiście na bieżąco będę informował wszystkich którzy wezmą udział w powstaniu książki!

Stanio - Chętnie poczytam o waszych przeżyciach (nawet tych które nie zostały zamieszczone na tym forum) i dołączę je jeżeli będą pasowały do konceptu książki. Także zapraszam wszystkich tych, którzy posiadają takie zapiski lub będą mogli stworzyć coś specjalnie na potrzeby książki o przesyłanie ich.

Proszę przesyłać materiały poprzez Prywatną wiadomość, mail: GG: 4325642 lub na adres miejsca gdzie mieszkam (adres podam zainteresowanym).

Dzeyson - dziękuję za inicjatywę - napisz coś proszę na dany temat (możemy porozmawiać o temacie - dane wyżej) a na pewno zamieścimy to w tej pracy. To co stworzysz wyślij na: (dane wyżej).

Dreamcather - (2): Książka ta będzie inna niż dotychczasowe książki na ten temat (koncept opiszę później) więc będzie poniekąd dopełnieniem MiWPC, będzie też poniekąd konkurowała z MiWPC (jak każda książka na sklepowej półce), oczywiście będzie też kolidować z tym co napisał Darek w MiWPC ponieważ prawie każda książka czy inna publikacja jest aktualna na czas jej powstawania.
(3): Chciałbym stworzyć książkę na wzór książki The Secret (jeżeli chodzi o schemat) więc wasze wypowiedzi wykorzystam jako podstawa do wniosków moich i Agamil'a - dokładnie tak jak było to w "sekrecie". Nie oznacza to jednak że zapomnę o tych którzy uczestniczą w powstaniu tej książki - lista nicków/imion i nazwisk wraz z notką o tych ludziach ukażą się w książce!
(1): Jest to świetny pomysł ale myślę, że na ten czas nie jest on wykonalny - film stworzony przez Newdem'a uczestniczy teraz najprawdopodobniej na różnego rodzaju festiwalach, później zostanie on pewnie wyemitowany przez Telewizję Polską... Ale wszystko zależy od twórcy Newdem'a. Pozostaje jeszcze jedna kwestia - kto sfinansuje tłoczenie tak dużej ilości płyt (10-20tysięcy)? Czekam na propozycję co do tego problemu :)

jerry - Tak jak już wielokrotnie wspominałem będziemy oscylowali przy tym co reprezentuje "The Secret" - zawarte są tam wyłącznie te fakty, które potwierdzają istnienie prawa przyciągania, jednocześnie prezentowane są tam różnego rodzaju techniki/sposoby na wykorzystanie tego prawa. Zamieścimy tam w miarę naszych możliwości najbardziej inspirujące doświadczenia, które potwierdzają istnienie wędrówki duszy.

Jeżeli chcesz przyjąć to drugie stanowisko o którym piszesz to skontaktuj się ze mnę (dane wyżej) i porozmawiamy na ten temat - wszystko jest możliwe a my jesteśmy otwarci na propozycję!



Zgłoszenia osób, które chcą uczestniczyć w tworzeniu książki są przyjmowane do: jedynastego stycznia 2009 (niedziela) - 2009.01.11

_________________
Spadam
Co się wyprawia?
Cały w spadaniu
Cały ze światła

Spadam
Jaka zabawa
Jaki tu spokój
Równowaga... *Coma


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Nowa Polska książka o OBE - Powstaje!
PostWysłany: Czw Gru 25, 2008 10:58 am 
Online
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Lip 09, 2008 8:17 am
Posty: 125
Miejscowość: Pyskowice
Ja mam taką małą propozycję. Może wymyśl parenaście pytań związanych z podróżami astralnymi i poślij każdemu kto się wpisał tutaj na liste. My odpowiemy na nie, prześlemy Tobie VETO, a ty z kolei zrobisz z tym co chcesz ;p Myślę, że coś takiego może Ci się przydać.

_________________
Doświadczenia poza ciałem: 15

------------------Nielicząc--bezwiednych--------------------------

"Posłuchajcie i zważcie u siebie, że według Bożego rozkazu, kto za życia choć raz był w niebie, ten po śmierci nie trafi od razu."


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 38 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Detox Vision • Typy sportowe • Eska • przysłowia • Giełda • smsy • Tom Tom GO 910 • Projektowanie stron • Praca Bielsko • Notebooki • Plakaty Bydgoszcz • kostiumy erotyczne • mbank ekonto • ebooki • zasilacze
phpBB SEO