Ostatnia wizyta: Wto Mar 03, 2009 8:24 am Obecny czas: Wto Mar 03, 2009 8:24 am

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 38 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Nowa Polska książka o OBE - Powstaje!
PostWysłany: Czw Gru 25, 2008 11:08 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Mar 27, 2008 9:58 pm
Posty: 34
Miejscowość: Frysztak
Witam!
Oczywiście z tą książką to świetny pomysł i bez problemu udostępniam swoje posty na jej potrzeby.


Ostatnio edytowany przez RoLDi, Sob Gru 27, 2008 12:13 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Nowa Polska książka o OBE - Powstaje!
PostWysłany: Czw Gru 25, 2008 11:13 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Maj 11, 2008 4:21 pm
Posty: 266
Miejscowość: Sanok
VETO napisał(a):
(1): Jest to świetny pomysł ale myślę, że na ten czas nie jest on wykonalny - film stworzony przez Newdem'a uczestniczy teraz najprawdopodobniej na różnego rodzaju festiwalach, później zostanie on pewnie wyemitowany przez Telewizję Polską... Ale wszystko zależy od twórcy Newdem'a. Pozostaje jeszcze jedna kwestia - kto sfinansuje tłoczenie tak dużej ilości płyt (10-20tysięcy)? Czekam na propozycję co do tego problemu :)
Książkę w wersji papierowej będziesz wydawał ty, czy zostawi się to jakiemuś wydawnictwu? Jeśli wydawnictwo to tylko kwestia umiejętnej negocjacji. W ostatecznej ostateczności w książce zamieści się link do filmu umieszczonego wcześniej chociażby na rapidzie.

Tak się zastanawiam czy byłby ktoś chętny do zaprojektowania okładki i ew. jakiejś fajnej zakładki do książki z logo obeforum

_________________
...:::dać się ponieść i wylądować na drugim brzegu rzeki świadomości:::... wędrowiec do świtu
http://www.aztekium.fora.pl/
KOCHAM WAS :)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Nowa Polska książka o OBE - Powstaje!
PostWysłany: Czw Gru 25, 2008 7:21 pm 
Offline

Dołączenie: Śro Gru 10, 2008 1:17 am
Posty: 2
Miejscowość: Wieliczka / Kraków
Witam
Z miłą chęcią dołączam się do projektu
Mam 4 zapisane zeszyty 100 kartkowe ( dzienniki ) z moich doświadczeń w Poza. Jak mi czas pozwoli to postaram się systematyczni poskanować te notatki, i gdzieś na forum wrzucić ? Oczywiście za wszą zgodą !

Pozdrawiam

_________________
Duch buja gdzie chce i nie liczy się przestrzeń tylko różnica poziomów


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Nowa Polska książka o OBE - Powstaje!
PostWysłany: Czw Gru 25, 2008 7:28 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Lis 02, 2008 5:31 pm
Posty: 32
Oczywiście zezwalam moje posty...:Dnie chce mi się tłumaczyć i moje mini doświadczenia z OBE :DProponuje stworzyć jakiś rozdział różnice między NDE a OBE. Co widzieli Ci w stanie OBE a co widzieli czuli Ci co byli w stanie NDE i jak mocno pasują do siebie te zjawiska. itd itp
Aha i prosze by mój kosmiczny nick nasaspace też się ukazał w ksiąźce:D Czeka Nas wiele roboty z tą książką:D ale jak już powstanie to będzie Gitar Hero (mój nowy tekst gitaropodobny:D)



_ _ _ _ _ _ Edit _ _ _ _ _ _

Dreamcather napisał(a):
VETO napisał(a):
(1): Jest to świetny pomysł ale myślę, że na ten czas nie jest on wykonalny - film stworzony przez Newdem'a uczestniczy teraz najprawdopodobniej na różnego rodzaju festiwalach, później zostanie on pewnie wyemitowany przez Telewizję Polską... Ale wszystko zależy od twórcy Newdem'a. Pozostaje jeszcze jedna kwestia - kto sfinansuje tłoczenie tak dużej ilości płyt (10-20tysięcy)? Czekam na propozycję co do tego problemu :)
Książkę w wersji papierowej będziesz wydawał ty, czy zostawi się to jakiemuś wydawnictwu? Jeśli wydawnictwo to tylko kwestia umiejętnej negocjacji. W ostatecznej ostateczności w książce zamieści się link do filmu umieszczonego wcześniej chociażby na rapidzie.

Tak się zastanawiam czy byłby ktoś chętny do zaprojektowania okładki i ew. jakiejś fajnej zakładki do książki z logo obeforum


Z tą okładką ja mogę się zająć. Kiedyś często siedział w Photoshopie i innych podobnych programach czytałem wiele poradników np. z ,,Komputer Świat'' jak wyciąć postać i postawić np. ją na plaży cień, wszystko wstawić, zmodyfikować itd. tak by nie było ani podejrzenia że był to foto montaż. Mogę spróbować ale nie mówie że szybko i super profesjonalnie to zrobię.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Nowa Polska książka o OBE - Powstaje!
PostWysłany: Czw Gru 25, 2008 9:55 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Gru 23, 2008 6:32 pm
Posty: 16
Miejscowość: Witnica
Jeśli nie będziecie mieli czym zapchać jej , piszcie śmiało do mnie, mimo że nigdzie moich przeżyć nie u publikowałem dla was to zrobię ;*

_________________
[s]zkoda [s]low


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Nowa Polska książka o OBE - Powstaje!
PostWysłany: Nie Gru 28, 2008 5:58 pm 
Offline

Dołączenie: Nie Gru 28, 2008 5:55 pm
Posty: 1
Jeżeli chcecie mogę napisać Wam co mi się przydarzyło ;)Mam dużo do opowiadania.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Nowa Polska książka o OBE - Powstaje!
PostWysłany: Nie Gru 28, 2008 8:53 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Mar 02, 2008 2:56 pm
Posty: 48
wyrazam zgode

_________________
Wierzę w ŻYCIE ... Żyjemy po to by doświadczać... Wierzę w to czego doświadczam ...


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Nowa Polska książka o OBE - Powstaje!
PostWysłany: Pon Sty 19, 2009 1:06 pm 
Offline
Podróżnik z bagażem doświadczeń

Dołączenie: Nie Lut 24, 2008 5:28 pm
Posty: 305
Tak zastanawiam się ze znajomymi nad waszym pomysłem i się cieszymy bardzo. Osobiście boje się trochę tego sekretu, skrytego w tytule. Ten wyciągnięty paluszek Agamila na blogu nas zatrważa.

_________________
http://cialka.net/pl/


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 38 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Kotły • ebooki, ebook,darmowe ebooki • hodowla sznaucerow • Informatyka • Silkroad • zaproszenia ślubne • Laboratorium • gry online karciane • Golf 3 • Linki sponsorowane • Samochody • tanie przeprowadzki w wawie • Gry • Progesteron • koparka teleskopowa
phpBB SEO