Ostatnia wizyta: Czw Mar 19, 2009 10:23 pm Obecny czas: Czw Mar 19, 2009 10:23 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 44 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Nowa Polska książka o OBE - Powstaje!
PostWysłany: Wto Gru 16, 2008 7:39 pm 
Offline
Twórca OBE FORUM
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Lut 20, 2008 2:21 pm
Posty: 151
Miejscowość: Piaseczno
:!:Witam was wszystkich :!:

Razem z Agamil'em mamy śmiały plan zrealizowania świątecznego eBooka na temat doświadczeń poza ciałem.

Na treść takiego eBook'a będą się składały:

:arrow:Przede wszystkim Wasze wypowiedzi z tego forum (to będzie praca zbiorowa).
:arrow:Teksty, które nie zostały nigdzie wcześniej opublikowane (Te które nadeślecie).
:arrow:Komentarze moje oraz Agamil'a.

Poczynimy też wszelkich starań by eBook został wydany w poważnym wydawnictwie a wszelkie korzyści jakie będziemy czerpać z wydania tej książki przekazane będą na ulepszenie forum, serwer, domenę, promocję i przede wszystkim zmiany w naszym radio.

Jeżeli eBook będzie się cieszył popularnością to zostanie też wydany w wersji "papierkowej".

____________________

Jeżeli chcesz uczestniczyć w tworzeniu NASZEJ książki to zgłoś się w Tym temacie!

:arrow:Napisz, że wyrażasz zgodę na wybranie najciekawszych Twoich wypowiedzi by umieścić je w Naszym eBook'u.
:arrow:Jeżeli chcesz wysłać jakieś swoje dodatkowe prace (z bloga, ze swojego prywatnego dziennika lub innych źródeł) to napisz mi prywatna wiadomość.


____________________

:arrow:Książka będzie przedstawiała prawdziwe relacje osób, które doświadczają OBE, będzie zawierała przypadki, które mogą "poświadczyć" za tym, że OBE to prawda.



:!:PS. Oczywiście każdy uczestnik dostanie za darmo (po zakończeniu) książkę!


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Nowa Polska książka o OBE - Powstaje!
PostWysłany: Wto Gru 16, 2008 8:30 pm 
Offline

Dołączenie: Czw Sie 21, 2008 8:22 pm
Posty: 3
super pomysł
nadeślę kilka tekstów o moich doświadczeniach z OBE i świadomych snach
pozdro bigplacek


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Nowa Polska książka o OBE - Powstaje!
PostWysłany: Wto Gru 16, 2008 8:37 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Lut 24, 2008 12:16 pm
Posty: 67
Miejscowość: Mazury
Jestem za i zgadzam się na zamieszczenie moich wypowiedzi (jednak przed publikacją chcę mieć wgląd w książkę i prawo zmian w moje wypowiedzi). Ponadto chciał bym wiedzieć, kto się podpisze jako autor:)
Fajny pomysł macie i jestem za. W te święta będę miał trochę czasu, to mogę co nie coś napisać, tylko powiedzcie co.

_________________
Fluorescencyjne samochodziki skaczą po horyzontach


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Nowa Polska książka o OBE - Powstaje!
PostWysłany: Wto Gru 16, 2008 8:58 pm 
Offline

Dołączenie: Śro Lis 19, 2008 7:24 pm
Posty: 176
Miejscowość: p-ń
Panowie takowego małego ebooka opublikowałem na forum w dziale artykuły- " oneironautyka- czyli OBE rebelia w moim środowisku" albo jakoś tak ;)
tekst jest wystrojony jak choinka różnistymi cytatami (najbardziej dumny jestem z cytatów Billa Hicksa :)) jak i opisami moich własnych doświadczeń, zawiera techniki do indukcji LD i OOBE oraz troche o świecie współczesnym widzianym moimi oczami- zawarłem tam takie tematy jak rozwój duchowy, manipulacja we współczesnym świecie itd. ;)
jeśli mój artykuł do czegoś się przyda, będę się bardzo cieszył.

_________________
poszukuję Prawdy.
w googlu nie było.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Nowa Polska książka o OBE - Powstaje!
PostWysłany: Wto Gru 16, 2008 9:05 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Lut 24, 2008 10:14 am
Posty: 116
jestem jak najbardziej za.podczas świat naskrobię może cos nie coś
jak mi się to uda to odezwę się do któregoś z was na pw
:D

_________________
http://www.krainasnow.wordpress.com
Prześwietlone oczy,prześwietlone neonami łby,tęczowe włosy,prześwietlony byt ,Ultrafioletowe łzy i My jak prześwietlony film...


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Nowa Polska książka o OBE - Powstaje!
PostWysłany: Wto Gru 16, 2008 9:17 pm 
Offline
Opiekun
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Lut 24, 2008 12:55 pm
Posty: 119
Miejscowość: Przemyśl - Podkarpackie
Pomysł....hmmm może ciekawy, a może nie...
Zależy co z tego wyjdzie, bo wydaje mi sie ze wyniknie z tego jakaś taka chałtura, kiedy zbierze się opinie wielu userów. Po pierwsze nie każdy ma polot w pisaniu a po drugie ilu ludzi tyle różnych teorii itp, więc taka książka to będzie trochę wielki chaos.
Zwłaszcza jeśli ma się przyjąć wśród "nieobeznanych" to powinna być napisana przez jedną lub dwie osoby, bo przecież ciężko niedoświadczonym podróżnikom, lub tym co o "podróżach" dopiero marzą, będzie się znaleźć wśród kipiących skrajnościami cytatów, sprawozdań czy opowiadań o swoich podróżach.
"Gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść" jak to mówi przysłowie, a więc im więcej autorów weźmie udział w pisaniu "zbiorowego" dzieła tym więcej z tego wyniknie nieporozumień oraz bałaganu.
Oczywiście to jest tylko moje zdanie (co chciałbym po tysiąckroć podkreślić, bo na tym forum trzeba takie rzeczy podkreślać żeby nie zostać zbluzganym za "obrazę czyichś pomysłów" itp.).

Osobiście nie chciałbym aby moje intymne, prywatne przeżycia związane z oobe znalazły się w takiej mozaice i ginęły w gąszczu innych tekstów. Z drugiej strony nie umiałbym wybrać najważniejszych rzeczy, aby nie pominąć żadnej cennej podróży czy wartościowego odkrycia. Od dawna chciałem sam napisać książkę o oobe, moich przeżyciach i spostrzeżeniach ale tak wyszło że nawet sie za to nie zabrałem.


Jednak jestem bardzo ciekaw jak wyjdzie Wasza praca i trzymam za Was kciuki. Mam nadzieję że mimo moich wątpliwości pomysł okaże się strzałem w dziesiątkę i niebawem będzie można zobaczyć na półkach (nawet tych wirtualnych :)) nową pozycję o łobe :)Trzymcie sie

_________________
"Każdy dzień nieustanną walką jest
i czy tego chcesz, czy nie
walczysz sam, no bo nawet własny cień
już opuścił dawno Cię"


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Nowa Polska książka o OBE - Powstaje!
PostWysłany: Wto Gru 16, 2008 9:33 pm 
Offline
Twórca OBE FORUM
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Lut 20, 2008 2:21 pm
Posty: 151
Miejscowość: Piaseczno
Dziękuję jerry za twoją odpowiedź!

Projekt ten nie będzie zrealizowany w kilka dni. Nie wiem czy czytałeś książkę "The secret" Są tam wypowiedzi wielu ludzi, które zebrała wszystkie autorka książki - chcę by Nasza książka właśnie tak wyglądała.

eBook będzie też korygowany, łamany, sprawdzany przez profesjonalistów (głównie będą to ludzie z wydawnictwa "Dobre" gdzie pracuję), także nie masz co się martwić że będzie to niespójne.

Jako główni Autorzy będziemy wymienieni my (Agamil i ja) poza tym będzie lista nicków lub imion i nazwisk (jak kto woli) Ludzi którzy włożyli swój wklad w napisanie książki pod patronatem obeforum.pl

_________________
Spadam
Co się wyprawia?
Cały w spadaniu
Cały ze światła

Spadam
Jaka zabawa
Jaki tu spokój
Równowaga... *Coma


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Nowa Polska książka o OBE - Powstaje!
PostWysłany: Wto Gru 16, 2008 11:10 pm 
Offline
Podróżnik z bagażem doświadczeń

Dołączenie: Nie Lut 24, 2008 10:24 am
Posty: 10
Niestety, zanim powstało to forum straciłem zapał do wypowiadania się publicznie o własnych doświadczeniach. Mimo wszystko, jeśli chcielibyście wykorzystać jakąkolwiek z moich wypowiedzi to proszę bardzo.

Podzielam częściowo obawy Jerry'eg, ale mam nadzieję, że pozytywnie mnie zaskoczycie. Tego Wam życzę i również trzymam kciuki. Cokolwiek z tego wyniknie i tak brawa za inicjatywę.

Pozdrawiam


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Nowa Polska książka o OBE - Powstaje!
PostWysłany: Wto Gru 16, 2008 11:18 pm 
Offline

Dołączenie: Czw Paź 30, 2008 12:48 am
Posty: 11
Miejscowość: Częstochowa
Uważam, że to świetny pomysł, jestem za szerzeniem tego sygnału alarmowego wśród śpiących! :)
W swoich wojażach onejronautycznych nie jestem tak zaprawiona jak większość z was, ale jestem w stanie wspomóc was od strony technicznej. Korekta jest mi nieobca, a i literatką jestem nienajgorszą.
Dobrze radzę sobie ze składną organizacją treści, co może być pomocne w tym chaosie.
Brawo, brawo!


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Nowa Polska książka o OBE - Powstaje!
PostWysłany: Śro Gru 17, 2008 8:48 am 
Offline
Podróżnik z bagażem doświadczeń
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 23, 2008 3:40 pm
Posty: 356
Miejscowość: Jelenia Góra
W prawdzie mało mnie tu teraz jest, ale chętnię przyczynię się do powstania owej książki. Oczywiście gdyby ktoś chciał zamieścić jakieś moje wypowiedzi to dobrze by było, gdybym owe cytaty mogła najpierw sprawdzić, bo mogę się już z nimi nie zgadzać. Co do jakiś nie opublikowanych przeze mnie rzeczy, to się jeszcze namyślę i dam znać.

Oczywiście będziecie informować o postępach w pracach?

_________________
ciekawość to pierwszy stopień do... wiedzy
cokolwiek powiem w jakiejkolwiek sprawie, będzie to zawsze jedynie czubek góry lodowej


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Nowa Polska książka o OBE - Powstaje!
PostWysłany: Śro Gru 17, 2008 3:27 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Mar 01, 2008 10:20 am
Posty: 134
Miejscowość: Strzyżów-Podkarpacie
Halo halo!
Dawno mnie tu nie było a forum dalej się rozwija:)) Się więc cieszę bardzo. A tu jeszcze książka hoho;D Niceee.
Jak coś to jestem od dyspozycji;)
I po świętach również mogę coś przysłać, o ile już nie mam czegoś napisanego;p Sam niewiem XD

Pozdrufy:*

_________________
"Jedno jest tylko życie, które wkrótce mnie,
tylko to co zrobione z miłością nigdy nie zginie"
AVE ANARCHY & COME CLARITY!!


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Nowa Polska książka o OBE - Powstaje!
PostWysłany: Śro Gru 17, 2008 5:09 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Cze 09, 2008 8:08 pm
Posty: 41
To może być ciekawe. Taki podręcznik z autentycznymi przeżyciami osób doświadczających OOBE dla tych, którzy zaczęli doświadczać tego zjawiska albo chcieliby zacząć. W każdym razie nie liczcie na to, że uzyskacie zrozumienie u tych co przeczytają tę książkę i się z tym nie zetknęli. Ja jestem gotowy Wam pomóc i napisać coś o swoich przeżyciach.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Nowa Polska książka o OBE - Powstaje!
PostWysłany: Śro Gru 17, 2008 6:23 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Lip 09, 2008 8:17 am
Posty: 125
Miejscowość: Pyskowice
Ja krótko.... Zgadzam się i chciałbym wziąć w tym dział.

_________________
Doświadczenia poza ciałem: 15

------------------Nielicząc--bezwiednych--------------------------

"Posłuchajcie i zważcie u siebie, że według Bożego rozkazu, kto za życia choć raz był w niebie, ten po śmierci nie trafi od razu."


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Nowa Polska książka o OBE - Powstaje!
PostWysłany: Czw Gru 18, 2008 2:56 pm 
Offline

Dołączenie: Pon Sie 04, 2008 2:40 pm
Posty: 9
Też wstępnie chciałbym wziąć udział.

Macie jakieś info - jak chcecie sprzedawać/rozpowszechniać książkę, za ile (wiem że środowisko tutejsze jest raczej komercyjne ale projekty tego typu powinny chyba być bezinteresowne ;] )... ?

Tak czy inaczej podeślę na priv ciekawsze fragmenty z moich blogów.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Nowa Polska książka o OBE - Powstaje!
PostWysłany: Czw Gru 18, 2008 4:52 pm 
Offline

Dołączenie: Pon Lis 17, 2008 4:54 pm
Posty: 6
Wyrażam zgodę na wybranie najciekawszych moich
wypowiedzi, by umieścić je w eBook'u.
Mam nadzieję, że to będzie super produkcja, gdyż podczas świąt, gdy jest więcej wolnego czasu, chcę zacząć swoją przygodę z OBE i myślę, że eBook mi pomoże.


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 44 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
spotkania integracyjne • Aktywne formularze • dom development • Okulary przeciwsłoneczne • kamagra • Linki sponsorowane • Euro 2008 • Z patelnią przez świat • Telewizory, Telewizor LCD • meble kolonialne • pantofle • Forum Wędkarskie, Wędkarstwo • Kredyt gotówkowy • foldery • TELEWIZJA NA ŻYWO
phpBB SEO